Tanév végi kirándulás

Alsós osztálykirándulás- Budakeszi Vadaspark

  1. június 08.

 

Az idei év végén a Budakeszi Vadasparkba mentünk alsós osztálykirándulásra.

Délelőtt körbejártuk a park területét, ahol mintegy 50 hazai állatfajjal ismerkedhettek meg a gyerekek. Különösen élményszerű volt, hogy a közelünkbe jöttek az állatok, egyáltalán nem tartottak az emberektől.

Déltől két csoportban idegenvezetés keretein belül ismerkedhettünk részletesebben az állatvilággal. Az egyik csoport egy parasztudvar háziállatait nézhette meg, illetve simogathatott kecskéket. A másik csoport a hazai kisvadakról hallhatott ismertetőt.  

A gyerekek nagyon élvezték az erdőben tett sétát, különösen tetszett nekik a Dinó Park. A hatalmas, életnagyságú ősállatok némelyike még hangot is adott és mozgott is. Egy kellemes, élményekkel teli napot töltöttünk együtt.

 

Több fénykép az iskola facebook oldalán tekinthető meg.