TÁMOGATÓINK – KÖSZÖNET ÉRTE!

Köszönjük a gyerekek nevében Marek Lászlónak és családjának a sok játékot.

Vegyesbolt Úrhida

Szabó Zoltánné Erika  egy-egy jégkrémet ajánlott fel a Csodaszarvas táborban résztvevő minden gyereknek.

LUCZÁS VIKTORNAK KÖSZÖNET A MŰANYAG AJTÓNK MEGJAVÍTÁSÁÉRT

Úrhida Község Önkormányzat Képviselő-testülete

8142 Úrhida Kossuth Lajos utca 66.

www.urhida.hu

Újabb állomásához érkezett a székesfehérvári ipari törléstechnikai megoldásokat gyártó CUIES Kft. 2019-es adomány programja. Az Úrhidai Tündérkert Óvoda és Bölcsőde, valamint a Géza Fejedelem Általános Iskola apraja-nagyja nagy szeretettel fogadta a különböző színű és méretű papír-poliészter alapanyagú ipari törlőkendő tekercseket. Ez a törlőkendő ipari mivolta miatt sokkal tartósabb, ellenállóbb, általános tisztítási és takarítási célokra hosszú hosszú ideig szolgálni fogja a közösséget a napi munkában. Tartóssága miatt a hulladékképződés is alacsonyabb, így minden téren hasznos ajándékot kaptak az intézmények. A gyerkőcök gyorsan birtokba is vették a nagy kupac törlőkendőt. Az iskolai énekkar énekelőadása igazán nagyszerű és meghitt élménnyé varázsolta ezt az eseményt, megható volt hallani Leonard Cohen örökérvényű hálaadó klasszikusát a gyerekek előadásában. Emlékeztessen minket a dal, hogy mi az amit kaptunk, de leginkább mi az amit adhatunk Karácsony közeledtével szeretteinknek és a körülöttünk élőknek.

A CUIES Kft.

Békés, Meghitt és Boldog Karácsonyi Ünnepeket kívánni Úrhida minden lakosának és közösségének!

FEHÉRVÁR TETŐ KFT.
8000 SZÉKESFEHÉRVÁR,ŐRHALOM U.3.

Iskolánk Szülői Munkaközössége

Jánosi Mária Vállalkozó

Úrhida – Szatócs Bolt

Czentárné Kunos Renáta, mint szülő, többek között egy komposztáló ládával támogatta az ökoiskola működését Valamint az iskola folyosójára felajánlott egy szép fenyőfát ezzel is még meghittebbé téve az adventi időszakot.

Lippai Kitti – szülő, aki aktívan részt vesz a „Tej, szívvel-lélekkel” pályázat szervezésében.

Iga Veronika és Szecső Tibor szülők, akik az első osztályba ajándékoztak táblát

Az erdei iskolába, Zánkára a szülők segítségével autóval mentünk, köszönjük nekik. Néhány szülő mindennemű ellenérték nélkül vállalta a szállítást saját autójával: Harangozó Zsolt, Phufl Bernadett, Rédli László. Köszönjük!

Pintér Ferencnének – az alapítványért végzett közösségi munkájáért köszönet.

Budai Izabellának – az iskola udvarának virágosításáért, szebbé tételéért.

Eitel Juditnak köszönet a több éves Szülői Munkaközösség élén végzett munkájáért.

Tőke Melindának köszönet a 6 db tornaszőnyeg felújításáért, melynek anyag és munkaköltéségét is felajánlotta.

Fejér Megyei Kereskedelmi és Iparkamara

Pályaválasztással kapcsolatos kirándulások, rendezvények

Képtalálat a következőre: „fejér megyei iparkamara”

Iskolánk alapítványát, és ezzel iskolánk tanulóit támogatta a

Képtalálat a következőre: „denso logo”

egy interaktív tábla beszerzésének 50 %-ával.

KÁDÁR CSABÁNAK AZ AUTOMATA CSENGŐK BESZERELÉSÉÉRT

Nagy Miklós szülőnek a segítségéért az automata csengő programozásáért.