Játékos sportverseny

Körzeti játékos sportverseny Szabadbattyán, 2019. december 12.

A székesfehérvári körzeti játékos sportversenyre Fejér megyéből 4 iskola nevezett /Mezőszilas, Szabadbattyán, Tác és Úrhida/. A versenyen alsó tagozatos (1., 2., 3. és 4. osztályos) lányok és fiúk mérték össze erejüket a játékos feladatok végrehajtása során. Minden csapat 18 versenyzőből állt, akiknek 10 néha bátorságot igénylő feladatot kellett teljesíteni egy 20 méteres pályán.

I. korcsoport Bartus Barnabás, Biró Johanna, Csizmadia Viktória, Győri Bálint, Bálványos Nóra, Ivánszki Csanád, Rosta Dominik, Szalai Krisztina,

II. korcsoport Czentár András, Fülöp Lili Szerafina, Kovács Violetta, Makai András Koppány, Györök Zsófia, Mohácsi János, Pintér Norbert, Szabó Sára, Szauter Bíborka, Szecső Roland.

Az MDSZ által meghatározott feladat listából kellett végrehajtani a gyakorlatokat, amelyeket időmérők, pályabírók is ellenőriztek. Iskolánk csapata az idei évben IV. helyezést ért el. Felkészítő tanárok: Bán-Németh Ildikó, Dobainé Pataki Adrien, Liska-Boros Nikoletta, Takács Mónika, Soós Tamás.