Infoeszközök

Megrendelés

Tájékoztatjuk  Önöket, hogy a buszos tanulmányi kirándulásra kiírt és 2018.09. 13-án 13 órakor felbontott érvényes árajánlatok közül az Önök árajánlata került elfogadásra.

Az árajánlat tárgya:

Az EFOP-1.8.5-17-2017-00179, Egészségünkre! című, Menő menzák az iskolákban – Egészséges étkezést és életstílust népszerűsítő programok c. pályázat keretében megvalósuló buszos utazás tanulmányi kirándulás céljából.

Műszaki tartalom:

Útvonal : Úrhida-Pákozd-Csákvár-Vérteskozma-Úrhida

A tervezett időpont: 2018. szeptember 19., 20. és 21-ikére

Az indulás reggel 8:45 óra, érkezés 16 óra

Résztvevők: három napra bontva 145 fő tanuló és 15 fő kísérő pedagógus

A fent megadott útvonalra érkezett napi 60 000,-Ft+áfa, azaz hatvanezer  forint + áfa értékre benyújtott árajánlat.

Szeretnénk felhívni a figyelmüket, hogy az árajánlatban rögzített végösszeget és a szállítási határidőt tartsák be. A megbízás teljesítése után aszámla kiegyenlítése átutalással történik.
Ajánlatukat köszönjük, további sikeres együttműködésben bízva maradok tisztelettel:

Úrhida, 2018.09.14.

szakmai vezető