Adományozás

Újabb állomásához érkezett a székesfehérvári ipari törléstechnikai megoldásokat gyártó CUIES Kft. 2019-es adomány programja. Az Úrhidai Tündérkert Óvoda és Bölcsőde, valamint a Géza Fejedelem Általános Iskola apraja-nagyja nagy szeretettel fogadta a különböző színű és méretű papír-poliészter alapanyagú ipari törlőkendő tekercseket. Ez a törlőkendő ipari mivolta miatt sokkal tartósabb, ellenállóbb, általános tisztítási és takarítási célokra hosszú hosszú ideig szolgálni fogja a közösséget a napi munkában. Tartóssága miatt a hulladékképződés is alacsonyabb, így minden téren hasznos ajándékot kaptak az intézmények. A gyerkőcök gyorsan birtokba is vették a nagy kupac törlőkendőt. Az iskolai énekkar énekelőadása igazán nagyszerű és meghitt élménnyé varázsolta ezt az eseményt, megható volt hallani Leonard Cohen örökérvényű hálaadó klasszikusát a gyerekek előadásában. Emlékeztessen minket a dal, hogy mi az amit kaptunk, de leginkább mi az amit adhatunk Karácsony közeledtével szeretteinknek és a körülöttünk élőknek. A CUIES Kft. ezúton szeretne Békés, Meghitt és Boldog Karácsonyi Ünnepeket kívánni Úrhida minden lakosának és közösségének!