Utolsó hét programja iskolánkban

Tisztelt Szülők! Az utolsó iskolai hét programja a következőképpen alakul: órarend szerinti tanítás egyik nap sem lesz. Június 11-én, kedden Menő Menzás projektnap lesz. Ennek keretében foglalkozások, előadások és étkezések lesznek. Egészséges és nagyon sokféle, igazán ínycsiklandó étellel készül Majzer Mária mesterszakács, protokollszakács, táplálkozási szakértő és csapata. Emiatt az aznapi konyhai iskolás étkezést lemondtuk. Mi tízórait, ebédet és uzsonnát is biztosítjuk. Ezen a napon hozni kell mindenkinek kanalat, villát (KÉST NEM), tányért, poharat. Lehetőség szerint ne egyszer használatosak legyenek ezen eszközök. Emellett hozni kell még természetes anyagokat (fa, kő, termések, stb), amelyekből a gyerekek csapatokban asztali terítéshez díszeket készítenek! Várhatóan az e napi programok 12:30-13 óráig tartanak. Szerdán az osztályok saját szervezésükben tartanak egy osztály napot. Csütörtökön a felsőben pályaorientációs témanap lesz kb délig. Az alsóban is érdekes tematikus programok lesznek. Szerdán és csütörtökön lesz menzás étkezés. Mindhárom nap délután azok maradjanak a napköziben, tanszobán akiknél a felügyeletet nem tudják megoldani. Akik haza akarnak menni, de napközisek, tanszobások, írassák be, hogy hazamehetnek! 3. osztálytól mindenkitől vissza kell szednünk az ingyenes tankönyveket. Ezeket minél hamarabb, legkésőbb jún. 13. csütörtökig adják le a szaktanároknál. Június 14-én, pénteken nem lesz már tanítás. Eddigre a tanulók vigyék haza minden iskolában tartott, hagyott cuccukat! Évzáró és ballagásunkat június 22-én, szombaton, 9 órától tartjuk. A díszítéshez aznap reggel 7-8 között várnánk virágokat. Köszönettel: úrhidai iskola Tantestülete 2019.06.07.