Újabb karate eredmények

A 2016. március 05.-én Ajkán megrendezett 5. Sun-Dome Kupa karate versenyre 4 nemzet, 21 egyesület, 241 versenyzőjének közel 364 nevezése érkezett be. A Batthyány Lajos Általános Iskola Géza Fejedelem Tagiskolájának tanulói Rédli Szonja, Kossovics Máté és Estelecki Mercédesz az Úrhidai Karate Egyesület színeiben léptek tatamira és felkészültségi szintjüknek megfelelően remekül helytálltak.

 

  • Aranyérem:
  • Estelecki Mercédesz – csapat küzdelemben

 

  • Ezüstérem:
  • Kossovics Máté – egyéni küzdelemben
  • Estelecki Mercédesz – egyéni küzdelemben

                                       csapat formagyakorlatban

                                       csapat rotációs küzdelemben

 

  • Bronzérem:
  • Rédli Szonja – egyéni küzdelemben

 

 

 

Csatolmányok:

Ahogy a legtöbb weboldal, a miénk is sütiket (cookie-kat) használ a nagyobb felhasználói élmény érdekében. A böngészés folytatásával Ön hozzájárul a sütik használatához. Bővebben

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Mégsem