Toborzó nap – április 25.

Április 25-én, Székesfehérváron a Magyar Honvédség által szervezett Toborzó Napon vettek részt a 6. és 7. osztály tanulói.

A rendezvény célja az volt, hogy a gyerekek betekintést nyerjenek a Honvédség mindennapjaiba, információkat kapjanak az elhelyezkedési lehetőségekről.

Toborzó Nap folyamán a kitelepült katonai szervezetek sátrainál különböző, a katonák mindennapjaihoz kapcsolódó, érdekes, szellemi és fizikai feladatokat oldhattak meg. Az állomáspontok teljesítését a toborzóktól kapott kis pecsételő füzetben igazolták, legalább 5 feladat végrehajtása után a toborzóktól ajándékot kaptak a vállalkozó kedvű diákok. A rendezvény ideje alatt katonai és civil szervezetek látványos, dinamikus bemutatókkal szórakoztatták az érdeklődőket, pl. katonai fúvós zenekar, és a Nemzeti Honvéd Díszegység dinamikus bemutatóját láthatták tanulóink. Köszönjük a szervezőknek, hogy honvédségi busszal segítettek az oda-vissza utazásban.

 

Ahogy a legtöbb weboldal, a miénk is sütiket (cookie-kat) használ a nagyobb felhasználói élmény érdekében. A böngészés folytatásával Ön hozzájárul a sütik használatához. Bővebben

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Mégsem