Tanulmányi kirándulás Tihanyba – 2019. április 26-án

Tisztelt Szülők!

Április 26-án, pénteken lesz az idei tanév alsós és felsős tanulmányi kirándulása. A kirándulást külön buszokkal (Imrebusz Kft) oldjuk meg. Az egész iskola Tihanyba megy és a Levendula Házat (Interaktív Bemutató Központ) látogatja meg. Az alsósok a Bemutató Központban vesznek részt különböző programokon (kézműves, ismeretterjesztő, mozi, Fűvészkert), míg a felsősök a Levendula Ház megtekintése után vezetett túrán vesznek részt a Tihanyi-félszigeten. A programok után időjárás függvényében a Tihanyi Belső-tó partján lesz szabad foglalkozás és ürgenézésJ.

Gyülekező 7:45-ig az iskola udvarán. Indulás a különjáratú autóbuszokkal (3db) 8:00. Érkezés Tihanyba 9:30-10:00 között. Tihanyi programok 10:00-14:00. Visszaérkezés az iskolához az 1. 2. 4. osztálynak 14:30-15:00 között, a többi osztály 15:00-16:00 között. A kirándulásra hozni kell: az időjárásnak megfelelő kényelmes öltözéket, a buszra ha szükséges gyógyszert, kullancsriasztót, esetlegesen költőpénzt, de max 1-2000Ft-ot. Aznapra megfelelő mennyiségű ételt, italt. Kérjük kerüljék az egészségtelen ételeket, italokat. A buszokon nem lehet enni-inni, ezért a reggelizést még az iskolába érkezés előtt tegyék meg a gyerek. Az aznapi iskolai étkezést lemondjuk.

A kirándulás költsége 3.500,-Ft/fő, amit az osztálypénzekből fizetünk. Akinél nincsen megfelelő mennyiségű osztálypénz befizetve, azokat kérjük, hogy április 25. csütörtökre legkésőbb fizessék be az osztályfőnököknek az összeget.

A buszozáshoz ki kell tölteni a hozzájáruló nyilatkozatot, amit feltétlenül kitöltve, aláírva vissza kell hozni április 25., csütörtökig!!!

Akinél probléma merül fel a kirándulással kapcsolatban, pl indokolt esetben nem tud jönni, az legyen szíves jelezni azt április 25. csütörtök reggelig!