Tanulmányi kirándulás Tihanyba – 2019. április 26-án

Tisztelt Szülők!

Április 26-án, pénteken lesz az idei tanév alsós és felsős tanulmányi kirándulása. A kirándulást külön buszokkal (Imrebusz Kft) oldjuk meg. Az egész iskola Tihanyba megy és a Levendula Házat (Interaktív Bemutató Központ) látogatja meg. Az alsósok a Bemutató Központban vesznek részt különböző programokon (kézműves, ismeretterjesztő, mozi, Fűvészkert), míg a felsősök a Levendula Ház megtekintése után vezetett túrán vesznek részt a Tihanyi-félszigeten. A programok után időjárás függvényében a Tihanyi Belső-tó partján lesz szabad foglalkozás és ürgenézésJ.

Gyülekező 7:45-ig az iskola udvarán. Indulás a különjáratú autóbuszokkal (3db) 8:00. Érkezés Tihanyba 9:30-10:00 között. Tihanyi programok 10:00-14:00. Visszaérkezés az iskolához az 1. 2. 4. osztálynak 14:30-15:00 között, a többi osztály 15:00-16:00 között. A kirándulásra hozni kell: az időjárásnak megfelelő kényelmes öltözéket, a buszra ha szükséges gyógyszert, kullancsriasztót, esetlegesen költőpénzt, de max 1-2000Ft-ot. Aznapra megfelelő mennyiségű ételt, italt. Kérjük kerüljék az egészségtelen ételeket, italokat. A buszokon nem lehet enni-inni, ezért a reggelizést még az iskolába érkezés előtt tegyék meg a gyerek. Az aznapi iskolai étkezést lemondjuk.

A kirándulás költsége 3.500,-Ft/fő, amit az osztálypénzekből fizetünk. Akinél nincsen megfelelő mennyiségű osztálypénz befizetve, azokat kérjük, hogy április 25. csütörtökre legkésőbb fizessék be az osztályfőnököknek az összeget.

A buszozáshoz ki kell tölteni a hozzájáruló nyilatkozatot, amit feltétlenül kitöltve, aláírva vissza kell hozni április 25., csütörtökig!!!

 Akinél probléma merül fel a kirándulással kapcsolatban, pl indokolt esetben nem tud jönni, az legyen szíves jelezni azt április 25. csütörtök reggelig!

Ahogy a legtöbb weboldal, a miénk is sütiket (cookie-kat) használ a nagyobb felhasználói élmény érdekében. A böngészés folytatásával Ön hozzájárul a sütik használatához. Bővebben

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Mégsem