Decemberi információk

Kedves Szülők!

December 11-én pénteken 14 órától nem lesz napközi / tanulószoba.

Kérjük, hogy gyermeküket lehetőség szerint vigyék haza legkésőbb 14 óráig. Csak felügyeletet tudunk biztosítani, annak aki nem tudja megoldani a gyemekének az elhelyezését. A Közösségi Házban kézműves foglalkozást tartanak, szívesen várják a gyermekeket.

December 12-e szombat munkanap, de ezen a napon iskolánkban tanítás nem lesz.

Karácsonyi vásár: december 17-én 14-16-ig és 18-án 8 – 16.30-ig.

A téli szünet előtti utolsó tanítási nap december 18.

Karácsonyi ünnepség december 18. péntek 17 órakor a katolikus templomban.

 

fa

A téli szünet utáni első tanítási nap január 4.

Jó pihenést!

Ahogy a legtöbb weboldal, a miénk is sütiket (cookie-kat) használ a nagyobb felhasználói élmény érdekében. A böngészés folytatásával Ön hozzájárul a sütik használatához. Bővebben

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Mégsem