TÁMOGATÓINK – KÖSZÖNET ÉRTE!

Úrhida Község Önkormányzat Képviselő-testülete

8142 Úrhida Kossuth Lajos utca 66.

www.urhida.hu

FEHÉRVÁR TETŐ KFT.
8000 SZÉKESFEHÉRVÁR,ŐRHALOM U.3.

Iskolánk Szülői Munkaközössége

Jánosi Mária Vállalkozó

Úrhida – Szatócs Bolt

Czentárné Kunos Renáta, mint szülő, többek között egy komposztáló ládával támogatta az ökoiskola működését Valamint az iskola folyosójára felajánlott egy szép fenyőfát ezzel is még meghittebbé téve az adventi időszakot.

Lippai Kitti – szülő, aki aktívan részt vesz a “Tej, szívvel-lélekkel” pályázat szervezésében.

Iga Veronika és Szecső Tibor szülők, akik az első osztályba ajándékoztak táblát

Az erdei iskolába, Zánkára a szülők segítségével autóval mentünk, köszönjük nekik. Néhány szülő mindennemű ellenérték nélkül vállalta a szállítást saját autójával: Harangozó Zsolt, Phufl Bernadett, Rédli László. Köszönjük!

Pintér Ferencnének – az alapítványért végzett közösségi munkájáért köszönet.

Budai Izabellának – az iskola udvarának virágosításáért, szebbé tételéért.

Eitel Juditnak köszönet a több éves Szülői Munkaközösség élén végzett munkájáért.

Tőke Melindának köszönet a 6 db tornaszőnyeg felújításáért, melynek anyag és munkaköltéségét is felajánlotta.

Fejér Megyei Kereskedelmi és Iparkamara

Pályaválasztással kapcsolatos kirándulások, rendezvények

Képtalálat a következőre: „fejér megyei iparkamara”

Iskolánk alapítványát, és ezzel iskolánk tanulóit támogatta a

Képtalálat a következőre: „denso logo”

egy interaktív tábla beszerzésének 50 %-ával.