Szakma Sztár – pályaválasztási program

Április 24-én a Fejér Megyei Kereskedelmi és Iparkamara szervezésében, az iskola pályaválasztási programjának keretében 7. osztályos tanulóink a Szakma Sztár Fesztiválra utaztak Budapestre.

A rendezvény célja pályaválasztásuk segítése új szakmákkal való megismertetésével, illetve hogy a már ismert szakmákat jobban megismerjék. A program nagyon tartalmas volt, gyakorlati feladatok végzése során láthatták a szakmákat tanulók legjobb képviselőit. Nagy érdeklődéssel figyelték pl. a CNC eszterga működését elmagyarázó fiatalembert, többféle szimulátort (pl. festő, hegesztő), a bátrabbak az alpin technikát is kipróbálták.

Ezúton is köszönetet mondunk a rendezvényért Torzsa Erikának, aki a kamara részéről segítette a program lebonyolítását és a kamara többi munkatársának, akik a szervezésben részt vettek.

 

Ahogy a legtöbb weboldal, a miénk is sütiket (cookie-kat) használ a nagyobb felhasználói élmény érdekében. A böngészés folytatásával Ön hozzájárul a sütik használatához. Bővebben

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Mégsem