Szakma Sztár – pályaválasztási program

Április 24-én a Fejér Megyei Kereskedelmi és Iparkamara szervezésében, az iskola pályaválasztási programjának keretében 7. osztályos tanulóink a Szakma Sztár Fesztiválra utaztak Budapestre.

A rendezvény célja pályaválasztásuk segítése új szakmákkal való megismertetésével, illetve hogy a már ismert szakmákat jobban megismerjék. A program nagyon tartalmas volt, gyakorlati feladatok végzése során láthatták a szakmákat tanulók legjobb képviselőit. Nagy érdeklődéssel figyelték pl. a CNC eszterga működését elmagyarázó fiatalembert, többféle szimulátort (pl. festő, hegesztő), a bátrabbak az alpin technikát is kipróbálták.

Ezúton is köszönetet mondunk a rendezvényért Torzsa Erikának, aki a kamara részéről segítette a program lebonyolítását és a kamara többi munkatársának, akik a szervezésben részt vettek.