Rajzverseny

Rajzold le milyennek látod most a sportolási lehetőségeket településünkön és milyennek szeretnéd látni a jövőben!

Rajzold le kedvenc sportágad egy izgalmas pillanatát, vagy készítsd el egy kedvenc sportolód portréját!

Rajzold le egyszerűen a sport, a mozgás szépségét, hogy miért fontos a testmozgás mindenki számára!

A pályázati alkotások bármilyen kézi technikával (grafit, színes, festés, kollázs, zsírkréta, stb.) készülhetnek A4-es méretben. A pályaművek hátoldalán nyomtatott betűkkel, jól olvashatóan, fel kell tüntetni a pályázó nevét és osztályát.

A rajzokat legkésőbb május 9-ig le kell adni!

A beérkezett pályaműveket zsűri értékeli. Az iskola tanulói is szavazhatnak, a legtöbb tanulói szavazatot elnyerő rajz is jutalomban részesül. A nyertesek jutalma egy-egy sporttal kapcsolatos könyv, vagy sporteszköz. Eredményhirdetés május 12-én a Sportnap keretében.

Csatolmányok: