Rajzpályázat – “Egészség és sport”

Rajzold le, mit jelent számodra a címben szereplő egészség és a sport összefüggése!

Rajzold le kedvenc sportágad egy pillanatát, mely kifejezi az egészség megőrzés kapcsolatát vele!

Rajzold le egyszerűen sport és testkultúra szépségét, hogy miért fontos a testmozgás mindenkinek!

A pályázati alkotások bármilyen kézi technikával (grafit, színes, festés, kollázs, zsírkréta , stb.) készülhetnek A4-es méretben.

A pályaművek hátoldalán nyomtatott betűkkel, jól olvashatóan, fel kell tüntetni a pályázó nevét és osztályát.

A rajzok leadási határideje: május 28.

A beérkezett pályaműveket zsűri értékeli. Az iskola tanulói is szavazhatnak, a legtöbb tanulói szavazatot elnyerő rajz is jutalomban részesül. A nyertesek jutalma egy-egy sporttal kapcsolatos könyv, vagy sporteszköz.

Eredményhirdetés június 6-án a Sportnap keretében.

JÓ ALKOTÁST, ÜGYESEK ÉS KREATÍVAK LEGYETEK!!!!