Rajzpályázat

Köszönet mindenkinek a sok szép és ötletes pályamunkáért. Az idei évben az alsó tagozatban több rajz készült, mint a felső tagozatban. Ezért a zsűri döntése értelmében közülük több rajz is különdíjban részesült.

Reméljük jövőre is nagy kedvvel készíttetek majd újabb szebbnél-szebb a sportolással és az egészséges, fitt életmóddal kapcsolatos rajzokat!

A beérkezett alkotásokból rendezett mini-kiállítás az iskola folyosóján található paravánokon és iskolánk honlapján is megtekinthetőek.

Eredmények:

Alsó tagozat:

1. Imre Dorina              2. osztály

2. Oláh Sarolta              3. osztály

3. Szabó Sára                1. osztály

Külön díj:                Bogdán Nóra            1. osztály

Ozsváth Levente       1. osztály

Grabecz Tibor           2. osztály

Kovács Regina          2. osztály

Barabás Lili              3. osztály

Felső tagozat:

1. Bedő Dávid              5. osztály

2.   Major Márk              5. osztály

3.  Érsek Boglárka        7. osztály

Pályázati kiírás

Rajzold le melyik lenne számodra az álom sportág, amelyet szívesen gyakorolnál Te is településünkön!

Rajzold le kedvenc sportágad egy izgalmas pillanatát, hogyan képzeled el jövőbeli képét!

Rajzold le egyszerűen sport és a testkultúra szépségét, hogy miért fontos a testmozgás mindenkinek!

A pályázati alkotások bármilyen kézi technikával (grafit, színes, festés, kollázs, zsírkréta, stb.) készülhetnek A4-es méretben.

A pályaművek hátoldalán nyomtatott betűkkel, jól olvashatóan, fel kell tüntetni a pályázó nevét és osztályát.

A rajzokat legkésőbb május 22-ig le kell adni!

A beérkezett pályaműveket zsűri értékeli. Az iskola tanulói is szavazhatnak, a legtöbb tanulói szavazatot elnyerő rajz is jutalomban részesül. A nyertesek jutalma egy-egy sporttal kapcsolatos könyv, vagy sporteszköz. Eredményhirdetés május 25-én a Sportnap keretében.

JÓ ALKOTÁST, ÜGYESEK ÉS KREATÍVAK LEGYETEK!