őszi mezei futóverseny

Körzeti mezei futóverseny eredmények

Polgárdi, 2017. október 03.

A versenyt borús őszi, esős időben rendezték meg, ahol 17 iskola /Aba, Csór, Enying BF., Enying Tinódi, Iszkaszentgyörgy, Kisláng, Lepsény, Mátyásdomb, Mezőszentgyörgy, Mezőszilas, Nádasdladány, Polgárdi, Soponya, Szabadbattyán, Tác, Úrhida és Zámoly/ 512 befutó versenyzővel és 73 csapattal vett részt.

  1. korcsoport fiú /800 m/                                                Helyezés

Makai András Koppány                                                         16.

Szecső Roland                                                                       14.

Pintér Norbert                                                                        21.

Csöndör Kornél                                                                      3.

Makk Benedek                                                                       23.

  1. korcsoport lány /800 m/

Bedő Sára                                                                              27.

Fülöp Lili Szerafina                                                               28.

Bogdán Nóra                                                                          22.

Sütő Nóra                                                                              35.

  1. korcsoport lány /1600 m/

Bán Hanna Júlia                                                                   13.

Ozsváth Réka                                                                         18.

Szauter Tíria                                                                          19.

III. korcsoport fiú /2400 m/

Papp Milán

Kossovics Máté                                                                       19.

III. korcsoport lány /2000 m/

Barabás Sára                                                                           9.

Grabecz Hanna                                                                       1.

  1. korcsoport fiú /4000 m/

Kokavecz Péter                                                                      51.

Czimmermann Péter                                                                7.

Kenessey Martin                                                                    20.

Dőry Gergely                                                                          29.

 

  1. korcsoport fiú csapatverseny

 

Makai András Koppány                                                                

Szecső Roland                                                                         2.

Pintér Norbert                                                                     

Csöndör Kornél                                                                     

Ahogy a legtöbb weboldal, a miénk is sütiket (cookie-kat) használ a nagyobb felhasználói élmény érdekében. A böngészés folytatásával Ön hozzájárul a sütik használatához. Bővebben

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Mégsem