Országos táncverseny

A pestszentimrei Sportkastélyban került megrendezésre a Kick Dance Bajnokság országos táncversenye, amelyen több száz versenyző mérhette össze tudását amatőr és profi, gyermek és felnőtt, klasszikus és modern kategóriában. Az úrhidai YvY Tánc- és Fitness Stúdió kis táncos palántái is részt vettek ezen az eseményen, ahol sikeresen is szerepeltek.

Duó-Mini kategóriában                   Kovács Regina és Kovács Violetta bronz minősítést szereztek

Duó-Gyermek kategóriában           Szabó Eszter és Polgár Emma 4.helyezést értek el

Kiscsoport-Gyermek kategóriában     Girls Can’t Stop koreográfia szintén bronz minősítést kapott

A csoport tagjai Kovács Regina, Szabó Eszter, Csepeti Bianka és Rédli Szonja is, akik az úrhidai általános iskola tanulói.

A felkészítő Radanovics Ivett tánctanár.

Csatolmányok: