Országos táncverseny a 4. osztályos lányok eredményes részvételével

A Connector Táncfesztivál idén ötödik alkalommal rendezte meg országos táncversenyét Veszprémben március 5-6-án, ahol a hazai táncosok mellett Szlovákiából, Szerbiából és Lengyelországból is több csapat érkezett. A két napos rendezvényen több mint 2000 versenyző mérhette össze tudását amatőr és profi, gyermek és felnőtt, klasszikus és modern kategóriában. Az amatőr modern kortárs kategóriában az Alba Jazz Táncműhely több számban is jeleskedett, a Csillogó masni csoport Singing számával ezüst minősítést ért el.
A csoport tagjai Magyar Míra Anna és Szabó Nóra Andrea is, akik az úrhidai Batthyány Lajos Általános Iskola Géza Fejedelem Tagiskolája 4. osztályos tanulói.
A felkészítő Tombor Tímea, a Gorsium Művészeti Szakközépiskola tánctanára

 

Csatolmányok: