Nógrádi Gábor: Vigyázz, hogy sose érjen baj

Kedves Szülők, Gyerekek!

A közeledő vakáció veszélyeire gondolva, az Országos Széchenyi Könyvtárból ingyenesen letölthető a Vigyázz, hogy sose érjen baj! című 160 oldalas baleset-megelőző kiadványunk. (Mellékletben csatolva!)

 Az otthoni, a közlekedési és a vakációs veszélyeken át a cukros bácsiktól való védekezésig sokféle témát érint a gazdagon illusztrált, irodalmi szintű zsebkönyv, amit az Életműdíjas író, Nógrádi Gábor, és a világhírű animációs filmrendező, grafikus Cakó Ferenc állított össze.
A szerzők, elmúlt évtizedekben közel 200 ezer példányban megjelent baleset-megelőző kiadványai sok gyereket mentettek meg.

Csatolmányok:

Ahogy a legtöbb weboldal, a miénk is sütiket (cookie-kat) használ a nagyobb felhasználói élmény érdekében. A böngészés folytatásával Ön hozzájárul a sütik használatához. Bővebben

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Mégsem