Napközis tábor – összegzés

Az idei tanév során is megtartotta iskolánk a tanévzárást követő 2 hétben a szokásos napközis táborát. Itt minden nap 8-16 óra között vettek részt általános iskolás korú gyermekek a tanárok által szervezett változatos programokon.

Az idén is voltak kirándulások például a Gaja-szurdokba busszal, balatonfűzfői bobpályára vonattal, vagy éppen kerékpárral Szabadbattyánba a Cifrakertbe.

Részt vehettek a diákok horgászversenyen a Palotavárosi Horgásztavaknál, de dagaszthattak langallót a Nyugdíjas Egyesület segítségével, majd természetesen el is fogyaszthatták a finomságokat.

Nem maradhatott ki az önfeledt játék sem, miközben önismereti feladatok is voltak. Ugyanezen a napon a mentősök is kijöttek iskolánkba megtanítani pl. az újraélesztést, sebek kötözését, az elsősegélynyújtás alapjait.

Reméljük olyan remekül sikerül majd minden gyermek számára a nyári pihenés, mint az idei napközis tábor!