Napközis tábor – összegzés

Az idei tanév során is megtartotta iskolánk a tanévzárást követő 2 hétben a szokásos napközis táborát. Itt minden nap 8-16 óra között vettek részt általános iskolás korú gyermekek a tanárok által szervezett változatos programokon.

Az idén is voltak kirándulások például a Gaja-szurdokba busszal, balatonfűzfői bobpályára vonattal, vagy éppen kerékpárral Szabadbattyánba a Cifrakertbe.

Részt vehettek a diákok horgászversenyen a Palotavárosi Horgásztavaknál, de dagaszthattak langallót a Nyugdíjas Egyesület segítségével, majd természetesen el is fogyaszthatták a finomságokat.

Nem maradhatott ki az önfeledt játék sem, miközben önismereti feladatok is voltak. Ugyanezen a napon a mentősök is kijöttek iskolánkba megtanítani pl. az újraélesztést, sebek kötözését, az elsősegélynyújtás alapjait.

Reméljük olyan remekül sikerül majd minden gyermek számára a nyári pihenés, mint az idei napközis tábor!

Ahogy a legtöbb weboldal, a miénk is sütiket (cookie-kat) használ a nagyobb felhasználói élmény érdekében. A böngészés folytatásával Ön hozzájárul a sütik használatához. Bővebben

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Mégsem