Mobilhasználat az iskolában

Tisztelt Szülők!

Iskolánk házirendjének megfelelően a következőkre hívjuk fel a figyelmet:

Az iskola területén tanítási idő alatt mobiltelefon és bármely más internetezésre alkalmas eszköz használata tilos!

Tanórákon kívül mp3, mp4 lejátszó (fülhallgatóval) használható tanári engedéllyel, kizárólag zenehallgatásra.

A szabályok megszegése esetén a tanuló köteles az általa használt eszközt a pedagógusnak átadni. Az első alkalom után a tanítás végén visszakapja, a második alkalomtól csak a szülő veheti át.

Kérjük a házirend betartását és betartatását!

Köszönettel: a tantestület

mobil