Mezei futóverseny 2015. szeptember 30. Polgárdi

Atlétika: körzeti mezei futóversenyt rendeztek Polgárdiban

2015. szeptember 30. szerda

A Polgárdi Általános Iskola és a Körzeti DSB által megrendezett versenyen 511 tanuló ért célba.

Kicsit szeles, borús időjárás és a múlt évben már megismert pálya fogadta a Körzeti mezei futóversenyre érkezőket. A pálya kialakítása nem változott a tavalyi versenyhez képest. Az indulók ismét teljesen betonmentes területen versenyezhettek a városi stadion területén, amely most 600 méteres körre volt elkészítve. Négy korcsoportban álltak rajthoz a versenyzők, és most is voltak komoly versenyek egy-egy korcsoportban.

A bajnokságon 19 iskola /Aba, Csór, Enying BF. Enying Tinódi, Iszkaszentgyörgy, Kisláng, Lepsény, Mátyásdomb, Mezőszentgyörgy, Mezőszilas, Nádasdladány, Polgárdi, Sárszentmihály, Soponya, Seregélyes, Szabadbattyán, Tác, Úrhida, Zámoly/ 511 versenyzővel és 89 csapattal vett részt.

Az előzetes felmérések után kiválasztott 16 fő képviselte iskolánkat ezen a versenyen.

Az I. korcsoportban 3 lány és 3 fiú állt a rajthoz. A fiúknál Bicsérdi Péter 2. helyezést, Németi András Győző pedig 4. helyezést ért el. A lányoknál Ozsváth Réka 8., míg Molnár Judit 12. helyezett lett.

A II. korcsoportban 2 lány és 1 fiú indult tőlünk. A lányoknál Grabecz Hanna 3. helyezettként dobogóra állhatott.

A III. korcsoportban 1 lány és 4 fiú készült sikeres szereplésre. Lány versenyzőnk Barabás Miriam 4. helyen ért célba.

A IV. korcsoportban 2 fiú képviselte színeinket.

Csatolmányok: