Mezei futóverseny 2015. szeptember 30. Polgárdi

Atlétika: körzeti mezei futóversenyt rendeztek Polgárdiban

2015. szeptember 30. szerda

A Polgárdi Általános Iskola és a Körzeti DSB által megrendezett versenyen 511 tanuló ért célba.

Kicsit szeles, borús időjárás és a múlt évben már megismert pálya fogadta a Körzeti mezei futóversenyre érkezőket. A pálya kialakítása nem változott a tavalyi versenyhez képest. Az indulók ismét teljesen betonmentes területen versenyezhettek a városi stadion területén, amely most 600 méteres körre volt elkészítve. Négy korcsoportban álltak rajthoz a versenyzők, és most is voltak komoly versenyek egy-egy korcsoportban.

A bajnokságon 19 iskola /Aba, Csór, Enying BF. Enying Tinódi, Iszkaszentgyörgy, Kisláng, Lepsény, Mátyásdomb, Mezőszentgyörgy, Mezőszilas, Nádasdladány, Polgárdi, Sárszentmihály, Soponya, Seregélyes, Szabadbattyán, Tác, Úrhida, Zámoly/ 511 versenyzővel és 89 csapattal vett részt.

Az előzetes felmérések után kiválasztott 16 fő képviselte iskolánkat ezen a versenyen.

Az I. korcsoportban 3 lány és 3 fiú állt a rajthoz. A fiúknál Bicsérdi Péter 2. helyezést, Németi András Győző pedig 4. helyezést ért el. A lányoknál Ozsváth Réka 8., míg Molnár Judit 12. helyezett lett.

A II. korcsoportban 2 lány és 1 fiú indult tőlünk. A lányoknál Grabecz Hanna 3. helyezettként dobogóra állhatott.

A III. korcsoportban 1 lány és 4 fiú készült sikeres szereplésre. Lány versenyzőnk Barabás Miriam 4. helyen ért célba.

A IV. korcsoportban 2 fiú képviselte színeinket.

Csatolmányok:

Ahogy a legtöbb weboldal, a miénk is sütiket (cookie-kat) használ a nagyobb felhasználói élmény érdekében. A böngészés folytatásával Ön hozzájárul a sütik használatához. Bővebben

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Mégsem