Menő Menzák

Tagiskolánk alapítványa 20 millió forintot nyert a Menő menzák egészséges táplálkozást és életmódot népszerűsítő pályázaton.

Tervezett programunk 2018. januártól 2019. decemberig tart.

Ennek keretében heti 4 órában dietetikust foglalkoztatunk, aki többek között dietetikai szaktanácsadást és csoportfoglalkozást tart a gyerekeknek, szüleiknek és dolgozóinknak és a közétkeztetésben dolgozóknak is. Tanulóink egészséges táplálkozással összefüggő ismereteinek bővítésére elsősorban hagyományos egészségnapokat terveztünk, évi kettőt.