Legkedvesebb kísérletem bemutatása a Zentai Úti Általános Iskolában

2016. április 12-én délután két 8. osztályos tanulónk Estelecki Mercédesz és Kossovics Lili „Legkedvesebb kísérletem” című kísérletező rendezvényen vett részt Székesfehérváron a Zentai Úti Általános Iskolában. Kettő kísérletet mutattak be a testek úszásával, merülésével és a felületi feszültséggel kapcsolatosat.

Ügyesen megállták a helyüket! Dicséret a felkészülésért!

Szabó Gyöngyi fizikatanár

WP_20160412_14_40_Zentais kísérletezős délután 2. WP_20160412_14_44_00_Zentai kísérletező délután

Csatolmányok: