Legkedvesebb kísérletem bemutatása a Zentai Úti Általános Iskolában

2016. április 12-én délután két 8. osztályos tanulónk Estelecki Mercédesz és Kossovics Lili „Legkedvesebb kísérletem” című kísérletező rendezvényen vett részt Székesfehérváron a Zentai Úti Általános Iskolában. Kettő kísérletet mutattak be a testek úszásával, merülésével és a felületi feszültséggel kapcsolatosat.

 

Ügyesen megállták a helyüket! Dicséret a felkészülésért!

 

Szabó Gyöngyi fizikatanár

 

WP_20160412_14_40_Zentais kísérletezős délután 2. WP_20160412_14_44_00_Zentai kísérletező délután

Csatolmányok:

Ahogy a legtöbb weboldal, a miénk is sütiket (cookie-kat) használ a nagyobb felhasználói élmény érdekében. A böngészés folytatásával Ön hozzájárul a sütik használatához. Bővebben

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Mégsem