Látogatás az Etyeki Korda Filmstúdióban

Március 18-án remek hangulatú kiránduláson vettek részt azon tanulóink, akik jelentkeztek a túrára.

Először az Etyeki Korda Filmstúdióba ismerkedhettek meg a tanulók a filmforgatás rejtelmeivel,kulisszatitkaival.

Ez után izgalmas, látványos látogatásban lehetett része a gyerekeknek egy lovasberényhez közeli állatfarmon, ahol szürkemarhákkal, mangalicákkal, baromfiakkal, tehenekkel, pulikkal, vadászgörénnyel ismerkedhettek meg, sőt látthattak ma született bárányt is, illetve simogathattak kis bárányokat is. A legizgalmasabb állatkaland Rozikával, a szirti sassal való megismerkedés volt, de szerencsére kellő távolságból:)

A sok kalanddal teli utazás után rengeteg élménnyel tértek haza gyermekeink.

20160318_160633 20160318_171107 20160318_173634 20160318_174533

Ahogy a legtöbb weboldal, a miénk is sütiket (cookie-kat) használ a nagyobb felhasználói élmény érdekében. A böngészés folytatásával Ön hozzájárul a sütik használatához. Bővebben

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Mégsem