Látogatás az Etyeki Korda Filmstúdióban

Március 18-án remek hangulatú kiránduláson vettek részt azon tanulóink, akik jelentkeztek a túrára.

Először az Etyeki Korda Filmstúdióba ismerkedhettek meg a tanulók a filmforgatás rejtelmeivel,kulisszatitkaival.

Ez után izgalmas, látványos látogatásban lehetett része a gyerekeknek egy lovasberényhez közeli állatfarmon, ahol szürkemarhákkal, mangalicákkal, baromfiakkal, tehenekkel, pulikkal, vadászgörénnyel ismerkedhettek meg, sőt látthattak ma született bárányt is, illetve simogathattak kis bárányokat is. A legizgalmasabb állatkaland Rozikával, a szirti sassal való megismerkedés volt, de szerencsére kellő távolságból:)

A sok kalanddal teli utazás után rengeteg élménnyel tértek haza gyermekeink.

20160318_160633 20160318_171107 20160318_173634 20160318_174533