Környezetvédelmi verseny 3. osztályosoknak

Környezetvédelmi vetélkedő

Április 6-án környezetvédelmi vetélkedőn vettünk részt Sárkeresztesen, 3 környezettudatos kisdiákkal a 3. osztályból. Változatos feladatok várták a gyerekeket, ahol szükség volt a szelektív hulladékgyűjtésről elsajátított ismereteikre, kreativitásukra, szövegértésükre és logikájukra is.

Bán Hanna, Czupi Anna és Farkas Réka kitűnően vette az akadályokat a jó hangulatú versenyen. 7 másik iskolát megelőzve az első helyen végeztek! Ezúton is gratulálunk nekik, és reméljük a jövő környezettudatos nemzedékét fogják képviselni a jövőben is!

Felkészítő tanítójuk: Lencsésné Cseh Katalin

 

Ahogy a legtöbb weboldal, a miénk is sütiket (cookie-kat) használ a nagyobb felhasználói élmény érdekében. A böngészés folytatásával Ön hozzájárul a sütik használatához. Bővebben

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Mégsem