Környezetvédelmi verseny 3. osztályosoknak

Környezetvédelmi vetélkedő

Április 6-án környezetvédelmi vetélkedőn vettünk részt Sárkeresztesen, 3 környezettudatos kisdiákkal a 3. osztályból. Változatos feladatok várták a gyerekeket, ahol szükség volt a szelektív hulladékgyűjtésről elsajátított ismereteikre, kreativitásukra, szövegértésükre és logikájukra is.

Bán Hanna, Czupi Anna és Farkas Réka kitűnően vette az akadályokat a jó hangulatú versenyen. 7 másik iskolát megelőzve az első helyen végeztek! Ezúton is gratulálunk nekik, és reméljük a jövő környezettudatos nemzedékét fogják képviselni a jövőben is!

Felkészítő tanítójuk: Lencsésné Cseh Katalin