Kabala tervező pályázat

Te rajzolsz, én varrok

A Pheros Művészetterápiás és Bábpedagógiai Műhely kabala tervező rajzpályázatot hirdet a Géza Fejedelem Általános Iskola felső tagozatos diákjai részére.

A pályázatra egyéni pályamunkákkal lehet jelentkezni minden Géza Fejedelem Általános Iskolában tanuló 5-6-7-8. évfolyamra járó diákoknak.

Egy gyermek egy rajzot készíthet.

Az 1. helyezett és a közönségdíjas művét megvalósítjuk textilből. A rajzokra a Pheros Alkotó- és Bábpedagógiai Műhely oldalán lehet majd szavazni 2018. április 1-je és 30-a között. A legtöbb lájkot kapó kép lesz a közönségdíjas.

A rajzot 1 db A4-es lapra kérjük elkészíteni, szabadon választott technikával.

A képeket jpeg formátumban kell beküldeni (pheros.terapia@gmail.com) úgy, hogy a fájl név tartalmazza a pályázó nevét, osztályát (pl:mintazsófi7oszt.jpeg).

Jelentkezési határidő: 2018. március 28.

Elbírálás menete:

2018. március 28. beadási határidő

2018. április: kampány időszak

2018. május 16: eredményhirdetés.

Csatolmányok: