Jung József emléktorna

A szabadbattyáni kötődésű, országosan elismert labdarúgó edző tiszteletére kispályás futball emléktornát rendeztek szeptember 24-én Szabadbattyánban.

A meghívásos focitornán nyolc csapat Káloz, Kőszárhegy, Nádasdladány, Polgárdi, Soponya, Szabadbattyán, Tác és Úrhida III. korcsoportos általános iskolásai vettek részt. A mérkőzések két pályán zajlottak egyidőben, majd délben ebédre volt hivatalos minden kis labdarúgó és kísérő pedagógus, edző.

Az esemény végén került sor az eredményhirdetésre és a közös csoportkép elkészítésére.

Ahogy a legtöbb weboldal, a miénk is sütiket (cookie-kat) használ a nagyobb felhasználói élmény érdekében. A böngészés folytatásával Ön hozzájárul a sütik használatához. Bővebben

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Mégsem