„JOBB, HA EL SE DOBOD” szemétgyűjtési akció

A Magyar Közút Nonprofit Zrt. ősszel folytatta a társaság tavaszi szemétgyűjtési akcióját és 2019. szeptember 20-án ismét várta az önkéntesek, baráti társaságok, cégek, iskolák és az önkormányzatok csatlakozását ehhez a szemléletformáló kezdeményezéséhez!

Iskolánk, mint ÖKO-iskola szintén kapcsolódott az eseményhez. A társaság mindenki számára térítés nélkül kesztyűt, láthatósági mellényt és szemetes zsákokat biztosított, valamint később gondoskodott az összegyűjtött hulladék maradéktalan elszállításáról is.

A társaság elkötelezett abban, hogy érezhető szemléletváltást hozzanak szemétszedési kampányai, melyet lehetőségeihez mérten iskolánk is aktívan támogat.

Tegyünk együtt útjaink és lakóhelyünk tisztaságáért, fogjunk össze az illegális szemetelés ellen, hogy az út menti területek és környezetünk tisztább legyen!

Csatolmányok: