Sportverseny 2017. 01.11.

Játékos sportverseny 2016 17

A körzeti játékos sportversenyre Fejér megyéből 5 iskola nevezett / Enying, Mezőszilas, Szabadbattyán, Tác, Úrhida/ A versenyen I.-II. korcsoportos lányok és fiúk mérhették össze erejüket játékos formában. Csapatonként 18 versenyzőt lehetett nevezni, akiknek 10 feladatot kellett végrehajtani egy 20 méteres pályán.

Schlott Alexandra, Belányi Levente, Makk Benedek Bálint, Csöndör Kornél, Ozsváth Levente, Bálványos Fanni Barbara, Imre Dorina, Wlaszczyk Hunor, Grabecz Tibor

Bán Hanna Júlia, Ozsváth Réka, Szabó Eszter, Géringer Attila, Hideg Fanni, Rédli Szonja, Papp Dániel, Kemenes Barbara, Barabás Sára

A MDSZ által már korábban kiválasztott feladat sorokat kellett teljesíteni minden csapatnak, amit időmérők, pályabírók ellenőriztek. Iskolánk csapata III. helyezett lett.

Köszönet a felkészítő tanároknak: Lencsésné Cseh Katalin, Soós Tamás