Játékos sportverseny 2015. december 10. – Seregélyes

Körzeti játékos sportverseny

Seregélyes, 2015. december 10.

A versenyre Fejér megyéből 6 iskola nevezett / Mezőszilas, Nádasdladány, Seregélyes, Szabadbattyán, Tác, Úrhida/ Az I.-II. korcsoport lány és fiú kis sportolói mérhették össze erejüket a versenyen. Csapatonként 18 versenyző indulhatott, akik különböző játékos feladatokat hajtottak végre a 20 méteres pályán.

I. korcsoport

Molnár Judit Gréta, Kemenes Barbara, Ozsváth Réka, Szabó Eszter, Schlott Alexandra, Grabecz Tibor, Czentár Imre, Mente László, Hideg Fanni, Németi András Győző

II. korcsoport

Grabecz Hanna, Madler Hédi, Harsádi Janka, Vincellér Csenge, Kossovics Máté, Bodnár Benjamin, Berki Zoltán, Szalay Dominik

10 kiválasztott feladatot kellett teljesíteni minden csapatnak, amit időmérők, vonalbírók ellenőriztek és a szigorú zsűri pontozott. Iskolánk csapata a IV. helyezést érte el.

Köszönet a felkészítő tanároknak: Lencsésné Cseh Katalinnak, Tigyi Rékának, Soós Tamásnak