Iskolákban is fellépett a Muzsikás Együttes

Fergetes hangulat, önfeledt éneklés. Fantasztikus lélekemelő élményben volt részünk.

2016. április 14-én a Világ- és Európa hírű Muzsikás Együttes tartott rendhagyó énekórát, – a MOL támogatásával – az iskolánk tanulóinak, pedagógusainak és az érdeklődő szülőknek.

Népzenét hallgattunk, hangszereket ismertünk meg (hegedű, hosszú furulya, tambura, gyimesi ütőgordon), együtt énekeltünk (Hej Dunáról….), és lakodalmi csujogatóstól (Járd kicsi lábam…..) lett hangos a Közösségi Ház.

A végén emlékként dedikált könyvjelzőt kaptunk, a jó hangulat egész estig bearanyozta a napunkat.

Nem véletlenül kérdezték meg a gyerekek, hogy „Mikor lesz újra ilyen?”

 

Csatolmányok:

Ahogy a legtöbb weboldal, a miénk is sütiket (cookie-kat) használ a nagyobb felhasználói élmény érdekében. A böngészés folytatásával Ön hozzájárul a sütik használatához. Bővebben

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Mégsem