Iskolákban is fellépett a Muzsikás Együttes

Fergetes hangulat, önfeledt éneklés. Fantasztikus lélekemelő élményben volt részünk.

2016. április 14-én a Világ- és Európa hírű Muzsikás Együttes tartott rendhagyó énekórát, – a MOL támogatásával – az iskolánk tanulóinak, pedagógusainak és az érdeklődő szülőknek.

Népzenét hallgattunk, hangszereket ismertünk meg (hegedű, hosszú furulya, tambura, gyimesi ütőgordon), együtt énekeltünk (Hej Dunáról….), és lakodalmi csujogatóstól (Járd kicsi lábam…..) lett hangos a Közösségi Ház.

A végén emlékként dedikált könyvjelzőt kaptunk, a jó hangulat egész estig bearanyozta a napunkat.

Nem véletlenül kérdezték meg a gyerekek, hogy „Mikor lesz újra ilyen?”

Csatolmányok: