Iskolai kosárlabda verseny

Május 23-án került sor az iskolai kosárlabda bajnokságra. Az alsó és felső tagozatból is két-két csapat nevezett házi versenyünkre. Mindkét esetben a szervezettebb csapat könnyen a maga javára fordíthatta a mérkőzést. Miután a tagozaton belüliek lejátszották meccseiket, sor kerülhetett a rájátszásokra is. Úgy, hogy az alsós csapatok összemérték erejüket, taktikai képességeiket a felsős kosarasokkal is. Minden csapat nagy reményekkel kezdte meg a bajnokságot, de a végén a 6. osztályosok örülhettek a legjobban.

Eredmények:

1. 3. osztály – 4. osztály 1:8