Iskolai kosárlabda verseny

Május 23-án került sor az iskolai kosárlabda bajnokságra. Az alsó és felső tagozatból is két-két csapat nevezett házi versenyünkre. Mindkét esetben a szervezettebb csapat könnyen a maga javára fordíthatta a mérkőzést. Miután a tagozaton belüliek lejátszották meccseiket, sor kerülhetett a rájátszásokra is. Úgy, hogy az alsós csapatok összemérték erejüket, taktikai képességeiket a felsős kosarasokkal is. Minden csapat nagy reményekkel kezdte meg a bajnokságot, de a végén a 6. osztályosok örülhettek a legjobban.

Eredmények:

  1. 3. osztály – 4. osztály 1:8
  2. 5. osztály – 6. osztály 2:8
  3. 3. osztály – 6. osztály 0:17
  4. 4. osztály – 5. osztály 2: 10
  5. 3. osztály – 5. osztály 0:12
  6. 4. osztály – 6. osztály 2:1

Ahogy a legtöbb weboldal, a miénk is sütiket (cookie-kat) használ a nagyobb felhasználói élmény érdekében. A böngészés folytatásával Ön hozzájárul a sütik használatához. Bővebben

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Mégsem