Interaktív régészeti kiállítás

2016. április 4-8. között iskolánk 4-8. osztályos tanulói megtekinthették a Szent István Király Múzeum utazó interaktív régészeti kiállítását.

Ez a Fejér megye és Székesfehérvár régészeti leleteit mutatta be az őskortól a középkorig, 2 érintőképernyős monitor segítségével.

A gyerekek rendkívül érdekes leleteket tekinthettek meg, sőt 3D-s formátumú tárgyakat is láthattak, fogathattak.

A kiállítás mellett még egy régészeti – történelmi kvízjáték megoldására is lehetőség nyílt, melyet ügyesen megoldottak a gyerekek.

Csatolmányok: