Ördöngös verseny

Ismét részt vettek tanulóink egy versenyen, ahol nagyon eredményesen szerepeltek.

Sárszentmihályon szervezték meg az iskolában az Ördöngös versenyeket, és a kiírás szerint az alábbiakkal lehetett pályázni.

„ÖRDÖNGÖS” – játékkészítő verseny: 2016-ban fő témánk a népmesék ÖRDÖG figurája, így egy ördögös mese alapján készített játékot – TÁRSAS,

BÁB, UJJBÁB, PUZZLE, KÁRTYA, MEMÓRIAKÁRTYA, ÜGYESSÉGI JÁTÉK STB. – várunk 1-2., 3-4., 5-6., 7-8. osztályos, kizárólag csoportos kategóriában.

„ÖRDÖGI SZÍNEKBEN” – piros-fekete használatitárgy, vagy kiegészítő-készítő verseny: Piros-fekete színű, szülő és gyermek által közösen készített használati tárgyakat vagy ékszereket, kiegészítőket várunk.

Eredményeink

„Ördöngös játékkészítő” versenyen arany minősítést ért el:

2. osztály és a 3. osztály

„Ördöngös játékkészítő” versenyen ezüst minősítést ért el:

Belányi Liliána,

Bagó Dorka

Dőry Gergő

Csontos Vivien

Németi Benjámin

Kenessey Martin

„Ördögi színekben” versenyen arany minősítést kapott:

Rudniczai Kitti