Házi asztalitenisz verseny

Május 9-én szerveztük iskolánk asztalitenisz tornáját. A sűrű iskolai program ellenére is többen neveztek erre a házi megmérettetésre. Diákjaink igen változatos játék technikával próbálták ellenfeleik elől elhalászni a győzelmet. Ismét bebizonyosodott nem biztos, hogy az erő megoldás minden esetben. Aki ügyesebben, finomabban szervált, vagy csavarta át a háló felett a labdát a másik térfélre számíthatott rá, hogy újabb pontot szerezhet. Egy izgalmakban bővelkedő délutánt sikerült szervezni kis sportolóinknak.

 

Eredmények:

  1. Adorján Márk
  2. Harsádi Janka
  3. Soós Barnabás
  4. Kossovics Máté
  5. Berki Zoltán

Csatolmányok:

Ahogy a legtöbb weboldal, a miénk is sütiket (cookie-kat) használ a nagyobb felhasználói élmény érdekében. A böngészés folytatásával Ön hozzájárul a sütik használatához. Bővebben

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Mégsem