HALLOWEEN PARTY

Idén is megrendezésre került a már hagyományosnak számító Halloween partynk október 25-én, pénteken. Az elmúlt évekhez hasonlóan szellemes, jelmezes felvonulással kezdődött a buli. Ismét többen öltöztek be ijesztő, de inkább jópofa jelmezekbe a gyerekek közül. A zsűri végül is Pintér Nóra 3. osztályos tanulónk madárijesztő öltözékét találta a legeredetibbnek, legjobbnak, ezért ő kapta az egyik torta fődíjat. Volt ezen kívül természetesen tánc, seprűs játék, és nem maradhatott el a mindenki által talán leginkább várt tombolasorsolás sem. A büfében finomságok is várták az éhes szájakat. Sőt még a főzőszakkörösök is árultak sütőtökös tócsnit fokhagymás tejföllel. A zenét Tamás bácsi, Nagy Ádám 6. osztályos tanuló és Hanti Marci egykori tanítványunk szolgáltatta. Nekik és minden közreműködőnek nagyon szépen köszönjük a segítséget. Külön köszönet a tombola, büfé és torta felajánlásokért is.

2019. okt. 25-én, pénteken kerül sor a már hagyományosnak tekinthető Halloween iskolai partyra a Kultúrteremben 16:00-19:00-ig. Be lehet öltözni mindenféle érdekes és izgalmas jelmezbe. A gyerekeknek lesz jelmezes felvonulás is és ezt díjazzuk. A díjazáshoz várunk tortafelajánlásokat is. Azon gyermeknek, akinek szülője felajánl tortát, 10 ingyen tombola is jár! A büféhez szeretnénk kérni a buli napján, pénteken süteményt, szendvicsalapanyagokat, szörpöket, üdítőket, hozzávalók felajánlását, valamint a büfébe és a végén a pakoláshoz szülői segítséget is!!! Lesz tombola is, ehhez előzetesen, a buli hetében várunk tombola tárgyakat (behozni, beküldeni). Lehet faragott tököt és mécsest is hozni a bulira. 3 ingyen tombolával díjazzuk a hangulati tököket. Mindenkit sok szeretettel várunk és előre is köszönjük a segítséget! Úrhidai Tantestület