Gyakori nevelési hibák

Gyakori nevelési hibák:

Szabadelvű gyermeknevelés

Elveszítjük a türelmünket

Minden szülővel előfordul, hogy gyermeknevelés közben elveszíti a türelmét. Ha felemeljük a hangunkat, az ugyan némileg megnyugtat minket, de sajnos ezzel mégcsak nem is biztos, hogy elérjük célunkat, a példamutatásról nem is beszélve. A cikkben többféle hatékony megoldási módokat is kapunk a higgadtságunk megőrzésére.

  • Rákiabáltál a gyerekre? 6 módszer hogyan maradj higgadt legközelebb

http://www.szuloklapja.hu/gyermekneveles/3424/rakiabaltal-a-gyerekre-gyotor-a-lelkiismeret-furdalas-6-modszer-hogyan-maradj-higgadt-legkozelebb.html

Ahogy a legtöbb weboldal, a miénk is sütiket (cookie-kat) használ a nagyobb felhasználói élmény érdekében. A böngészés folytatásával Ön hozzájárul a sütik használatához. Bővebben

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Mégsem