Fut a falu – futóverseny

„10. Fut a falu”

 

Az előző heti rossz időjárás miatt egy szokatlan időpontban, hétfőn reggel került sor a futóversenyünkre. Felhős, borús idő fogadta a gyülekező tanulóinkat. A sportpályán csapatonként melegítettek a gyerekek tanáraik irányításával. Majd jelzésre kategóriánként elfoglalták helyüket az indulási pontokon. A start előtti pillanatban elcsendesedett mindenki, feszülten várta az indítást jelző sípszót, ezután kiengedve a féket belekezdtek a kijelölt távba.

 

A rajtot követően megpróbálta mindenki a legjobb formáját hozni, a legjobban teljesíteni. Az ellenőrzőpontokon áthaladva szépen sorban gyülekeztek a köröket jelző vonások. A célba érkezve fáradtan, de mégis mosolyogva érkeztek be kis sportolóink. A hosszabb távot futóknak hamarosan szurkolótáboruk alakult ki a már beérkezett versenyzőkből. Az utolsó futók beérkezése után gyerek zsivajtól lett hangos a környék. Mindenki izgatottan mesélte társainak a futáson szerzett élményeit. Az eredményhirdetésre is hamarosan sor került és a győztesek boldogan vehették át érmeiket és okleveleiket.

Eredményeket a mellékletben olvashatják!

Csatolmányok:

Ahogy a legtöbb weboldal, a miénk is sütiket (cookie-kat) használ a nagyobb felhasználói élmény érdekében. A böngészés folytatásával Ön hozzájárul a sütik használatához. Bővebben

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Mégsem