Felsős kirándulás

Az idei tanévben a felső tagozatos diákok és tanáraik a festői szépségű Dunakanyarba látogattak az év végi tanulmányi kirándulás keretében.

Itt másfél órás kellemes hajókirándulás volt a program, majd később gyalogszerrel közelítettük meg az Egri várat. Pontosabban annak filmbéli másolatát a Pilisben. Az egykori nagysikerű film forgatásához felépített életnagyságú vár megmaradt romjai ma is látogathatók Pilisborosjenő határában.

A sétaút során pompás levendula mező és egy érdekes természeti szikla alakzat, a Teve-sziklák foglalták keretbe a panorámát.

Mivel az időjárás is kellemesen meleg volt, így a fagyizás sem maradhatott ki a programok közül.