Fekete István karate verseny

Május utolsó napján iskolánk karatét gyakorló tanulói közül egy kisebb csapat ellátogatott a Zala-megyei Bagod településre. Itt került megrendezésre a II. Fekete István karate verseny, amelyre iskolánk is meg hívást kapott.

A nagy távolság miatt a megszokottnál korábban ébredtek kis sportolóink. A hosszú utazást követően kíváncsian érkeztünk meg erre a szép kis helyre. Milyen is a versenyzés, kik lesznek az ellenfelek, a bírók mennyire szigorúak? Rengeteg kérdés motoszkált a fejecskékben.

A megnyitót és a karate bemutatót követően kezdődött az iskolák közti megmérettetés. Két küzdőtéren, osztályonként bonyolították le a versenyt. Diákjaink egy közös bemelegítést követően izgatottan várták, hogy sorra kerüljenek. Erre azonban ebéd utánig várni kellett, akkor viszont becsülettel kitettek magukért mindannyian. Hisz a megszerzett 10 arany-, 6 ezüst, 3 bronzérem és 3 kupa magáért beszél. Az eredményhirdetést követően indult haza lelkes, élményekkel teli, fáradt kis csapatunk.

Köszönet az utazásban segítő szülőknek és a tanároknak, hogy mentesítették a diákokat erre a napra a tanulás alól.

 

Csatolmányok:

Ahogy a legtöbb weboldal, a miénk is sütiket (cookie-kat) használ a nagyobb felhasználói élmény érdekében. A böngészés folytatásával Ön hozzájárul a sütik használatához. Bővebben

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Mégsem