Fejér Megyei Tájékozódási Futó Diákolimpia

2016. április 29-én a Sárpentelei parkerdőben rendezte meg az ARAK Tájfutó Szakosztálya a 12 iskola diák sportszervezetének 56 tanulóját felvonultató versenyét a 2016. évi Fejér Megyei Tájékozódási Futó Diákolimpiát.

Iskolánkat Grabecz Hanna az ARAK versenyzője képviselte az eseményen. A verseny az utolsó megmérettetés volt az Országos Tájékozódási Futó Diákolimpia előtt.

Péntek délután került sor a gyermekek korosztályonkénti verseny számaira. Magas színvonalon megszervezett és igazán csodálatos környezetben zajlott a verseny, valamint izgalmas cél befutásokat láthattak a nézők.

A nap végén Hanna a dobogó legmagasabb fokára állhatott első helyezettként.

Kis sportolónkat megérdemli a dicséret, hisz igen nehéz mezőnyben sikerült szépen helytállnia. Köszönjük az atlétika edzőknek a verseny felkészítést, a testnevelő tanárnak a kiegészítő mozgásokat, valamint a szülőknek a támogatást. 

Grabecz Hanna

Csatolmányok:

Ahogy a legtöbb weboldal, a miénk is sütiket (cookie-kat) használ a nagyobb felhasználói élmény érdekében. A böngészés folytatásával Ön hozzájárul a sütik használatához. Bővebben

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Mégsem