Fejér Megyei Tájékozódási Futó Diákolimpia

2016. április 29-én a Sárpentelei parkerdőben rendezte meg az ARAK Tájfutó Szakosztálya a 12 iskola diák sportszervezetének 56 tanulóját felvonultató versenyét a 2016. évi Fejér Megyei Tájékozódási Futó Diákolimpiát.

Iskolánkat Grabecz Hanna az ARAK versenyzője képviselte az eseményen. A verseny az utolsó megmérettetés volt az Országos Tájékozódási Futó Diákolimpia előtt.

Péntek délután került sor a gyermekek korosztályonkénti verseny számaira. Magas színvonalon megszervezett és igazán csodálatos környezetben zajlott a verseny, valamint izgalmas cél befutásokat láthattak a nézők.

A nap végén Hanna a dobogó legmagasabb fokára állhatott első helyezettként.

Kis sportolónkat megérdemli a dicséret, hisz igen nehéz mezőnyben sikerült szépen helytállnia. Köszönjük az atlétika edzőknek a verseny felkészítést, a testnevelő tanárnak a kiegészítő mozgásokat, valamint a szülőknek a támogatást. 

Grabecz Hanna

Csatolmányok: