Eseti eltávozás

Tisztelt Szülők!

eltávozás

Ha gyermeke napközis/tanulószobás, de rendszeresen/egyes napokon szeretné előbb kikérni, akkor ezt  írásban, kérelmen teheti meg.

Ehhez az engedélyt a tagintézmény-vezető adja meg.

 

Ha tanóráról vagy napközis/tanulószobás foglalkozásról szeretné gyermekét kikérni, akkor kérem írásban jelezze a gyermeke tájékoztató füzetében, vagy elektronikusan iskolánk email címén, amit az osztályfőnök/napközi vezető engedélyez. Ha személyesen jön gyermekéért, abban az esetben elegendő az iskolában aláírásával kérni az eltávozást a napközis tanárnál lévő nyomtatványon.

Csatolmányok:

Ahogy a legtöbb weboldal, a miénk is sütiket (cookie-kat) használ a nagyobb felhasználói élmény érdekében. A böngészés folytatásával Ön hozzájárul a sütik használatához. Bővebben

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Mégsem