Eseti eltávozás

Tisztelt Szülők!

eltávozás

Ha gyermeke napközis/tanulószobás, de rendszeresen/egyes napokon szeretné előbb kikérni, akkor ezt  írásban, kérelmen teheti meg.

Ehhez az engedélyt a tagintézmény-vezető adja meg.

Ha tanóráról vagy napközis/tanulószobás foglalkozásról szeretné gyermekét kikérni, akkor kérem írásban jelezze a gyermeke tájékoztató füzetében, vagy elektronikusan iskolánk email címén, amit az osztályfőnök/napközi vezető engedélyez. Ha személyesen jön gyermekéért, abban az esetben elegendő az iskolában aláírásával kérni az eltávozást a napközis tanárnál lévő nyomtatványon.

Csatolmányok: