Események betöltése

• Ez az esemény elmúlt.

Szakmák megismerése – pályaválasztás segítése

június 12 @ 08:00 - 12:30

Június 12-én Székesfehérvárra megyünk a Vörösmarty és az Árpád középiskolába, valamint az Alföldi tejgyárba.

A kirándulás célja a tanulók különböző szakmákkal való megismertetése, pályaválasztásuk segítése.

A kirándulás a Fejér Megyei Kereskedelmi és Iparkamara szervezésében történik, ezért különbusszal megyünk, illetve létszámtöbblet esetén néhány gyerek az önkormányzat kisbuszával utazik majd, amit Soós Tamás vezet. A kirándulás ingyenes.

A gyerekek hozzanak tízórait és innivalót. Zsebpénzre nem lesz szükség.

Indulás az iskolától 8 órakor, ezért gyülekező 7.50-kor.

Visszaérkezés az iskola elé 12.30 körül, utána mehetnek ebédelni.

A buszon enni nem szabad, ezért kérem, hogy mindenki reggelizzen otthon elindulás előtt!

Képtalálat a következőre: „fejér megyei iparkamara”

Dátum:
június 12