Események betöltése

• Ez az esemény elmúlt.

Ritmusgyakorlatok Európa Bajnoksága Zágrábban

június 8 @ 08:00 - 17:00

Május 11.-én rendezték meg Zágrábban a Ritmuscsapatok Európa Bajnokságát, ahol az Alba Jazz Táncműhely egy hosszú és fárasztó nap után egy nagyon szép eredményt gyűjtött be magának.

A Jazz Dance csoport 1. helyezést ért el a River koreográfiával, 2. helyet az Álarc nélkül koreográfiával és 3. helyet az Experience koreográfiával.

A No Name csoport 2. helyezést ért el az Utakon koreográfiával.

Mindkét csapat kvalifikálta magát a milánói VB-re. A csoport tagja Szabó Nóra Andrea is, aki az úrhidai általános iskola 6. osztályos tanulója.

A felkészítő Tombor Tímea, a Gorsium Művészeti Szakközépiskola tánctanára.

Dátum:
június 8