Események betöltése

• Ez az esemény elmúlt.

Rajzpályázat

június 11 @ 08:00 - 17:00

Az idei sporthónapban is meghirdettük rajzpályázatunkat, amelyre ismét sok szép pályarajz készült tanulóink keze által. A legaktívabbak az alsós osztályok voltak, ami az eredményeken is meglátszik.

A sport fontossága számotokra, valamint a sport és az egészséges táplálkozás volt a főtémája az alkotásoknak. Ennek megfelelően különböző technikákkal készített rajzok közül kellett a zsűrinek kiválasztani a legjobbakat.

A beérkezett alkotásokból rendezett mini-kiállítás az iskola folyosóján található paravánokon és a mellékletben is megtekinthetőek.

Helyezések:

I. Bálványos Fanni Barbara            3. osztály