Események betöltése

« Összes Események

• Ez az esemény elmúlt.

Országos mezei futóverseny – Gödöllő, 2018. április 17.

június 8 @ 08:00 - 17:00

Gödöllő, 2018. április 17.

Április 17-én ismét Gödöllőn gyűltek össze az ország legjobb iskolás hosszútávfutói. A Pest megyei település immár 21. alkalommal adott otthont a 2017/2018. tanév Atlétika Mezei Futás Diákolimpia Országos Döntőjének. A versenyben a II., III. IV., V., és VI. korcsoport legjobbjai futották le az előírt távolságokat. A nap végén egyéni és csapat győzteseket hirdettek, akik a legfényesebb érmen túl megszerezték a „Magyarország diákolimpiai bajnoka” címet is.

Iskolánkat Grabecz Hanna 6. osztályos tanuló képviselte, aki a körzeti és a megyei mezei futóverseny abszolút győzteseként szerzett indulási jogot. 250 versenyző indult Hanna korcsoportjában, ahol végül is a végkimerülésig hajtotta magát és saját csúcsot beállítva, egy igazán szép eredményt ért el.

III. korcsoport /2000 m/      Grabecz Hanna       20.hely

Dátum: