Események betöltése

« Összes Események

• Ez az esemény elmúlt.

Országos atlétikai pályabajnokság – Győr, május 28.

június 8 @ 13:11

Győr, 2018. május 28.

Május 26. és június 1. között fiatal atléták vették birtokukba Győrt, ahol több korosztály egyéni pályabajnoksága és több próba versenye zajlott. Az egyhetes küzdelemben a II., III., IV., V., és VI. korcsoport egyéni versenyzői és csapatai is összemérték tudásukat és felkészültségüket, hogy a versengés végén aranyérem kerülhessen Magyarország diákolimpia bajnokai nyakába. A rendezvényen iskolánkat Grabecz Hanna 6. osztályos tanulónk képviselte, aki egy igazán szép eredménnyel térhetett haza a versenyről.

III. korcsoport /600 m/         Grabecz Hanna     5. helyezés

Dátum: