Események betöltése

« Összes Események

• Ez az esemény elmúlt.

Megyei atlétikai pályabajnokság: április 25-26.

június 8 @ 08:00 - 17:00

Székesfehérvár, 2018. április 25 – 26.

A Körzeti Atlétikai Pályabajnokságon 12 iskola /Aba, Csór, Sárosd, Enying BF, Kisláng, Mezőszilas, Nádasdladány, Polgárdi, Soponya, Szabadbattyán, Tác és Úrhida/ 42 csapattal és 282 több próbázó tanulóval vett részt. A III. korcsoportos egyéni bajnokságon 131 tanuló, míg a IV. korcsoportos egyéni bajnokságon 181 diák nevezett a különböző versenyszámokban.

Az úrhidai Géza Fejedelem Általános Iskola 6. osztályos tanulója Grabecz Hanna két versenyszámban is nevezett. Úgy, mint távolugrás és 600 m síkfutás. Kis sportolónk mindkét versenyszámot magabiztos versenyzéssel megnyerte, így indulhat a Győrben megrendezésre kerülő Diákolimpián.

III. korcsoport /600 m/        Grabecz Hanna                1.

III. korcsoport /távolugrás/     Grabecz Hanna             1.

Dátum:
június 8