Események betöltése

Körzeti játékos sportverseny

2018-12-12 @ 14:00 - 15:30

Körzeti játékos sportverseny

Szabadbattyán, 2018. december 12.

Az új székesfehérvári körzeti játékos sportversenyre Fejér megyéből 3 iskola nevezett /Szabadbattyán, Tác és Úrhida/. A sportversenyen alsó tagozatos (2., 3. és 4. osztályos) lányok és fiúk  küzdöttek meg a helyezésekért egymással játékos formában. Minden csapatban 18 versenyzőből állt, akiknek 10 feladatot kellett végrehajtani egy 20 méteres pályán.

I.korcsoport

Fülöp Lili Szerafina, Kovács Violetta, Pásztor Olívia Lilla, Makai András Koppány, Makk Máté István, Wlaszczyk Boján, Györök Zsófia, Keviczki Zita, Szauter Bíborka, Mohácsi János, Pintér Norbert, Szecső Dániel, Szecső Roland

II.korcsoport

Bálványos Fanni Barbara, Imre Dorina, Kovács Regina, Csöndör Kornél, Grabecz Tibor

A MDSZ által meghatározott feladat listából kellett végrehajtani a gyakorlatokat, amelyeket időmérők, pályabírók is ellenőriztek. Iskolánk csapata III. helyezett lett. Felkészítő tanárok: Lencsésné Cseh Katalin, Soós Tamás, Dudás-Bankó Judit, Takács Mónika.

Dátum:
2018-12-12